Jak zakładac biznes

biznes-planNowy trend. Dość nietypowa konferencja. Cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Wielu chciałby na niej wykładać. Jeszcze więcej chciałoby na niej być. Inni pragną uczestniczyć w jej organizacji. Przebojem podbiła rynek konferencyjny. Sukces jaki odniosła zaskoczył całą branżę. O czym mowa?

Co to jest?

Po raz piaty w naszym kraju odbędzie się konferencja poświęcona w całości tematyce zakładania własnego biznesu. Będzie można spotkać ekspertów praktyków, ludzi sukcesu, przedsiębiorców. Wszystkich w branż, którzy są liderami i którzy chcą udzielić Ci wsparcia w rozwoju biznesu.

Dla kogo?

Konferencja adresowana jest do rożnych osób. Organizatorzy twierdzą, że nie dyskryminują nikogo. Jeśli zatem mierzysz się z zamiarem założenia własnej firmy, jesteś młody, chętnie się uczysz od innych i masz otwarty umysł jesteś właściwą osobą. Jeśli masz już firmę ale chciałbyś by rozwinęła skrzydła również jesteś właściwą osobą.

Jak to wygląda?

Konferencja, wzorem lat ubiegłych, podzielona jest na trzy moduły: warsztaty, prelekcje, burze mózgów. Ma być aktywnie, produktywnie, myśląco i rzetelnie. Tu każdy może zapytać o wszystko i otrzyma bezinteresownie szczerą odpowiedź na najgłupsze pytanie. Tu się nie ocena, tu się pomaga i wymienia własnymi doświadczeniami. To w biznesie (def. http://pl.wikipedia.org/wiki/Biznes) rzadkość.