Jak zakładac biznes (c.d.)

Artykuł dla wszystkich, którzy pragną zgłębić temat konferencji „Jak zakładać biznes”. Konferencji, która obejmuje nie tylko warsztaty, prelekcję czy wymianę pomysłów, ale także konkurs w którym główną wygraną są pieniądze na założeni biznesu.

 

 

Jak wziąć udział?

 

Udział w konferencji jest bezpłatny. Jednak ze względu na duże zainteresowanie tematem i ograniczone możliwości logistyczne organizatorzy uruchomili rejestrację uczestników on-line.

 

Coś więcej niż konferencja?

 

Konferencja z założenia miała być projekt dla osób, które dopierają rozpoczynają swoją drogę w biznesie. Miała wskazywać właściwy kierunek tym, którzy startują oraz sprowadzać na właściwe tory tych, którzy dopiero co wystartowali. ale to nie wszystko. Co rocznie rozstrzygany jest konkurs na innowacyjny projekt na star. Osoba, która pokona konkurencję może liczyć na wsparcie finansowe i merytoryczne firmy z branży. Promotorów jest wielu z rożnych gałęzi gospodarki. Każdy może liczyć na to, że najdzie swojego mentora. 

Kiedy?

 

Konferencja odbywa się raz do roku, w miesiącu maju. Same zalety. Zachęcamy do uczestnictwa i startowania w konkursie. Miej otwarty umysł, weź sprawy w swoje ręce i dowiedź się na konferencji jak zakłada się dobry biznes! Zamiast przygotować na majówka w górach przygotuj się na wyjazd na konferencje w górach.